#1 2010-04-09 22:18:31

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-08
Posty: 38
Punktów :   

Jak doloczyc do ESL

1. Wchodzisz na stronę: http://www.esl.eu/eu/

2. Klikasz "Zarejestruj się" w prawych, górnym rogu.

3. Wypełniasz wszystkie dane, wszystko zaznaczasz co trzeba, i send.

4. Wchodzisz, w podanego przez Ciebie e-maila, i klikasz w link aktywacyjny.

5. Kiedy juz jesteś zalogowany na stronie, klikasz "Mój profil" w lewym górnym rogu.

6. Po lewej stronie pod zdjęciem naciskasz "Zmień dane" i podajesz tam wszystkie informacje

7. Klikasz pózniej w "Zmień moje zdjęcię" i wstawiasz fotkę.

8. W zakladcę "Mój profil" pod zdjęciem naciskasz na "Konta gier" <-- znajduję się to w szarej ramce.

9. Klikasz na "add", wybierasz tam "CrossFire Nickname", i obok wpisujesz swój dokładny nick w grze. (Dostaniesz informację, że admin musi teraz zatwierdzić Twoje zgłoszenie. Trwa to od kilku minut nawet do kilku dni. Zależy jak trafisz.)

10. Jeżeli wejdziesz w "Konta gier" i zobaczysz coś takiego:
Cross Fire Nickname [zielona kropka] [Twój nick]
To oznacza, ze wszystko wykonałeś prawidłowo.

11. Teraz najeżdzamy na zakładkę "Moje gry" i klikamy "dostosuj"

12. Pojawi Wam się podwójna ramka. Wyszukujemy grę Cross Fire po lewej stronie, klikamy na to, i przeciągamy do katalogu „My games”.

13. Naciskamy poniżej "Save". Najeżdamy na zakładkę „Moje gry” i wybieramy CrossFire.

14. Pojawią Wam się 3 okienka. 1v1, 5v5, 2v2.

15. Jeżeli chcecie zacząć grać 1 vs 1 ladder na ESL. Klikamy w „Zagraj”, który znajduję się obok „Witaj”.

16. Widzimy cos takiego:

Cross Fire SD 1on1 Ladder
Cross Fire SD 5on5 Ladder

Klikamy na GO, który jest obok CrossFire SD 1on1 Ladder.

17. Gdy już kliknąłeś GO, automatycznie zostało wysłane zgłoszenie dla admina o Twojej chęci uczestnictwa z lidze. Admin musi to zaakceptować. Zwykle trwa to od kilku minut do kilku dni. Zależy, czy administrator jest w danej chwili online.

Ok. Już jesteś zarejestrowany na stronie ESL, widniejesz jako gracz w kontach gier, zapisałeś się do ligii 1 vs 1. Teraz najważniejsza rzecz.

Jeżeli chcesz brać udział w lidze, trzeba koniecznie używać programu Equality. Jest to program specjalnie stworzony na potrzeby ligii ESL - program anty hackerski.
Program ten, w czasie rozgrywki ligowej, robi printscreeny z Twojego kom
putera. Dzieki temu, jeżeli ktoś używa jakiegoś wallhacka, to od razu jest to wychwytywane.
Tu link do pobrania tego:
Program Equality:
http://www.esl.eu/eu/crossfire/news/872 … oss-Fire-/

Na tej stronie jest opisane krok po kroku, w jaki sposób zainstalować Equality.

1. Zjeżdzamy prawie na sam dół i klikamy Download. Ściągamy plik.
2. Plik zapisał się w formie EQPlugin. Klikamy 2-krotnie i instalujemy.
3. Teraz ważne: Aby uruchomić program Equality, musimy wejść na stronę ESL poprzez przeglądarkę INTERNET EXPLORER. Zalogowujemy się na stronie, i dopiero wtedy uruchamiamy program.
4. Kiedy uruchomimy go, wybieramy grę CrossFire.
5. Wystakuje nam okienko z odliczaniem. Po chwili powinien się polączyć, oraz zweryfikować Twój nick.

Jeśli ktoś będzie chciał grać 5v5 musiał by się zapytać ludzi czy chcą wziąść w tym udział.

Mam nadzieje że ten temat okaże się pomocny

Offline

 
Administrator forum CartusianGKS (Bartosz B.), moderatorka Oksana- (Martyna S.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.swiatgothic.pun.pl www.compaqots.pun.pl www.angielski.pun.pl www.narutooldwar.pun.pl www.snipereliteasg.pun.pl